سورنا SMS

سورنا دارای سورس نرم افزار پیامکی تحت وب برنامه نویسی شده توسط مهندسان این شرکت بوده که این برنامه تحت وب یکی از با کیفیت ترین و کاربر پسند ترین سورس های پیامک کشور می باشد و به واسطه بومی بودن و کدنویسی توسط خود شرکت ، قابلیت پیاده سازی ایده ها ، اعمال تغییرات جهت رفع نیازها و یا افزودن امکانات مورد خواست کاربران در جهت کمک به قدرتمند تر کردن و غنی تر کردن سامانه و همچنین سهولت استفاده برای عموم کاربران فراهم می باشد.
- تیم کد نویسی و طراحی سایت سورنا با داشتن برنامه نویسان زبده ، طراحان و گرافیست های با تجربه جهت برنامه نویسی ، گسترش و طراحی وب سایت ها فعالیت می نماید . امکان انجام طراحی های منحصر به فرد مطابق با سلیقه های روز و با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و ماژول های طراحی و برنامه نویسی ، نویدبخش همکاری در این خصوص برای مشتریان می باشد.
- سورنا یکی از پیشگامان راه اندازی و طراحی پنل های مرتبط با اپلیکیشن های فضای مجازی از قبیل وایبر ، تلگرام ، واتس اپ و .. می باشد و این امکان را به کاربران می دهد که با استفاده از جدیدترین روشهای تبلیغات و جذب مشتری اقدام به بازاریابی و فروش کالا و خدمات خود نمایند.
- مشاوره و ارائه خدمات در خصوص تبلیغات و فروش اینترنتی، افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر ،فروش و بازاریابی با تکیه بر ایمیل مارکتینگ و استفاده از نرم افزار های تیکتینگ جهت ارتباط با مشتریان ، بهبود روشهای ارایه خدمات و اطلاع رسانی و افزایش کیفیت مشتری مداری از دیگر شاخه های فعالیت های سورنا می باشد.
- خدمات سرویس های ارزش افزوده پیامکی value added serviceکه به اختصار VAS نامیده می شود ، که از سرویس های پرطرفدار و پرکاربرد برای شرکت ها و برندهای بزرگ ، سازمان ها و ارگان ها و همچنین نهادهای آموزشی و پژوهشی جهت ارتباط مداوم با مخاطبین و انجام خدمات متنوع در قبال دریافت هزینه از کاربران می باشد، نیز از دیگر شاخه های فعالیت سورنا می باشد.
برخی مزایای تبلیغات پیامکی :
-تبلیغات مستقیم و بدون واسطه مخاطب
- عدم نیاز به تخصص ، تجربه و مهارت خاص
- روشی ارزان ، سریع و کم هزینه در مقایسه با تبلیغات دیگر
- فراگیر بودن نوع تبلیغات و ارتباط با تمامی اقشار جامعه
- عدم نیاز به نرم افزار و یا سخت افزار خاص و پرهزینه
- سرعت ارسال و اطلاع رسانی در کمترین زمان ممکن
- اعتماد کاربران با توجه به داشتن خطوط اختصاصی و دائمی ارسال
- ماندگاری تبلیغ یا پیام شما بدون هیچگونه هزینه ای در تلفن همراه کاربر و امکان استفاده در آینده
- هدفمندی ارسال با توجه به تفکیک سن ، جنسیت ، منطقه ، شغل ، اعتباری یا دائمی بودن ، نوع اپراتور و کدهای تلفن همراه
- قابلیت دریافت بازخورد و تعامل دو طرفه با مخاطبین
و امکانات دیگر...
مدت اعتبار این آگهی به پایان رسیده است
محل تبلیغ شما

دسته بندی ها